Login / Create an Account
Oficiální stránky MS ODS Příbram

Články a rozhovory

Příbramská ODS: Máme recept na dopravu bez kolon, ombudsman v příbramské nemocnici jako nástroj pro zlepšení kvality poskytované péče


Příbramská ODS: Máme recept na dopravu bez kolon, ombudsman v příbramské nemocnici jako nástroj pro zlepšení kvality poskytované péče

Byl to netradiční, ale zábavný rozhovor. Nejprve společně vyrazili do ulic pověsit v dešti předvolební banner a pak jako jeden muž zasedli ke stolu, aby každý podle své odbornosti zodpověděl připravené otázky. Setkání s lídry příbramské ODS přineslo několik zajímavých a neotřelých podnětů k řešení dlouhodobých problémů města Příbram. pribram.cz

 

Ministr dopravy i premiér diskutovali s lidmi i vedením města o obchvatu


K tomuto tématu se konala i veřejná diskuze v zasedacím sále zastupitelstva, které jsme se účastnili s naší kamerou.

S Petrem Magerou o novém parkovišti


Komu má nové parkoviště v Čechovské ulici primárně sloužit, kolik na něm vznikne míst, nebo co na něj říká člen dopravní komise dopravní inženýr Petr Magera, to se dovíte v naší reportáži.

Zdeněk Havrančík: Moje priority jsou parkování, průjezdnost, podpora podnikatelů a zaměstnanosti


PŘÍBRAM – V říjnu půjdeme po čtyřech letech opět volit vedení města. Oslovili jsme proto s několika otázkami lídry všech deseti stran a hnutí, které se budou ucházet o přízeň voličů v Příbrami.

Představení kandidáta Miroslava Peterky

Miroslav Peterka

Narodil jsem se 1.8.1969 v Příbrami, kde žiji dodnes. Jsem Příbramák tělem i duší a nedovedu si představit, že bych se svou rodinou žil kdekoli jinde. Jsem ženatý a mám dva syny.

Pár slov od kandidáta do zastupitelstva Ing. Romana Závodského

Ing. Roman Závodský

Do letošních komunálních voleb jsem byl osloven s nabídkou na spolupráci s ODS. Základní myšlenky a programové zásady strany jsou mi značně blízké, a proto jsem nabídku velice rád přijal.

Představení kandidátky do městského zastupitelstva Mgr.Ivany Králíčkové

Mgr. Ivana Králíčková
Narodila jsem se před třiapadesáti lety v Příbrami, kde také s malými přestávkami v dětství žiji celý svůj život. Mám dvě již dospělé děti. Pracuji v Oblastní nemocnici Příbram jako manažerka ošetřovatelské péče. Mnozí si tuto pozici spíše představí pod jejím původním názvem „hlavní sestra“.

Vzpomínka na 21.srpen 1968.

Eva Číhalová
Tento tragický den jsem prožila jako spokojená učitelka v NDR, tehdy v Neubrandenburgu, spolu s dalšími 30 učiteli na tzv.EXODU, což byla exkurzně-vzdělávací základna pro učitele trvající 12 dnů, přesně od 10.- 22.srpna.

Podle Miroslavy Němcové hrozí po volbách další ústavní krize


Minulý čtvrtek přijela na veřejnou besedu do Příbrami předsedkyně Mandátového a imunitního výboru sněmovny a také poslankyně za ODS Miroslava Němcová. Témata diskuze se točila především kolem blížících se voleb do parlamentu.