Login / Create an Account
Oficiální stránky MS ODS Příbram

Fotogalerie

25. výročí 17. listopadu v Příbrami


Příbram si na sváteční den 17.listopadu připomenula události, které se odehrály před 25ti lety.  Vzpomínkovou akci na náměstí 17.listopadu organizovali Příbramští patrioté.

Fotografie: Jana Dědečková

Setkání Patriotů


29. 5. 2013 se uskutečnilo předprázdninové setkání příbramských Patriotů. U sklenice dobrého vína a nad opečeným špekáčkem probrali nejen komunální politiku, ale dotkli se i celostátních témat. Počasí dobré, debata zajímavá a přátelská. Což nakonec vyplývá i z několika fotografií.

Kategorie:

Příbramští patrioté si připomněli 17. listopad 1989


17. 11. 2011 se Příbramští patrioté sešli na náměstí 17. listopadu aby si připomněli událostí 17. listopadu 1989. Společně vzpomínali nejen na tehdejší událostí, ale také na hlavního aktéra příbramského dění během Sametové revoluce pana Václava Chvála, který už není mezi námi.

Pietní akt u Památníku Vítězství na Slivici


Pietního aktu, který se každoročně pořádá k příležitosti konce druhé světové války u Památníku Vítězství na Slivici, se zúčastnili i členové Příbramských patriotů Ivan Fuksa (ministr zemědělství) a Václav Černý (mistostarosta).

Kategorie:

Místní sněm patriotů doplněný regionální potravinou


Místní sněm Příbramských patriotů proběhl včera v salónku u Švejka. Vzhledem k vládní funkci předsedy Ivana Fuksy, který je velkým propagátorem regionálních potravin,  tomu ani nemohlo být jinak, než že členové sdružení doplnili své jednání občerstvením, jehož původ prozrazovala nezaměnitelná chuť výrobků příbramské masny.

Kategorie: