Login / Create an Account
Oficiální stránky MS ODS Příbram

Informace hlavní kanceláře pro členy ODSVážení pokladníci místních sdružení,

nejprve bych Vám chtěl popřát všechno nejlepší v novém roce 2021 a poděkovat Vám za Vaši práci pro ODS v roce 2020.

V této těžké situaci, kdy nám epidemiologická situace nedovoluje osobně se potkávat, bych Vás chtěl opět požádat o spolupráci při výběru členských příspěvků ODS. Termín pro úhrady členských příspěvků je stanoven do 31. března 2021. 

Pokuste se prosím v této složité situaci požádat členy ODS Vašeho místního sdružení o úhradu členských příspěvků bezhotovostní formou.

Do konce tohoto týdne bude odeslán všem členům, kteří ještě neuhradili členský příspěvek, e-mail s informacemi o výši členského příspěvku pro příslušný rok a možnostech úhrady a termínu splatnosti. E-mail bude také obsahovat konkrétní platební údaje pro bezhotovostní platbu – číslo účtu, variabilní a specifický symbol a text účelu platby a QR kód pro bezhotovostní platbu pomocí bankovních aplikací.

Veškeré informace o možnostech placení členských příspěvků má každý člen po přihlášení do MojeODS ve svém profilu (sekce „Můj profil“). Jako pokladníci máte navíc přehled uhrazených či neuhrazených plateb členských příspěvků za Vaše MS, který naleznete po rozkliknutí názvu Vašeho MS ve svém profilu a následně pak v sekci „Platby“.

Dále v „Novinkách“ na MojeODS nalezne každý pokladník či člen pověřený místní radou výběrem příspěvků (za pokladníka) informace vyplývající ze směrnice ODS č. 4/2020 platba členských příspěvků.

Všem členům, kteří členský příspěvek ještě neuhradili a nemají e-mailovou adresu, bude informace odeslána poštou prostřednictvím Hlavní kanceláře ODS do konce ledna 2021.

V případě dotazů se prosím obracejte na svého RS manažera/ku: Bc. Lukáš Toman Paclt, e-mail: lukas.paclt@ods.cz  nebo na telefonní číslo: 603489899. Předem Vám děkuji za spolupráci.

Jan Kočí
hlavní manažer ODS

Kategorie: