Login / Create an Account
Oficiální stránky MS ODS Příbram

Pár slov od kandidáta do zastupitelstva Ing. Romana Závodského

Ing. Roman Závodský

Do letošních komunálních voleb jsem byl osloven s nabídkou na spolupráci s ODS. Základní myšlenky a programové zásady strany jsou mi značně blízké, a proto jsem nabídku velice rád přijal.

Od stranických členů jsem pak byl poctěn důvěru při sestavování kandidátky pro volbu do městského zastupitelstva a dostal se na kandidátní listinu ODS – Příbram. Mezi kandidáty panuje činný týmový duch. Mnozí kolegové mají dlouholeté praktické zkušenosti z regionální politiky. Profesionálními znalostmi a dovednostmi společně pokrýváme široké spektrum odborností od školství, zdravotnictví a sociální péče, přes oblast dopravy, financí až po stavebnictví či vrcholový sport a další obory. To jsou pro mě základní předpoklady pro úspěšné vedení a řízení městského úřadu. Dále budeme aktivně a strategicky řešit dlouhodobé úkoly spojené s každodenním chodem města a především s jeho budoucím rozvojem. A současně jsme připraveni pružně reagovat na podněty obyvatel a pomáhat jim řešit aktuální problémy spojené se životem v našem městě.

V takovém týmu jsem vždy a ochotně připraven přiložit ruku k dílu a nabídnout své mnohaleté praktické zkušenosti s přípravou a realizacemi budování prvků městské infrastruktury a další schopnosti, znalosti a dovednosti, které jsem získal i v jiných oborech.

Vážení voliči, projevte nám svou důvěru a odevzdejte nám ve volbách své hlasy, abychom mohli společně s Vámi spravovat a dále rozvíjet naše krásné město Příbram.

Na budoucí spolupráci s Vámi všemi se těší ...

Roman Závodský