Login / Create an Account
Oficiální stránky MS ODS Příbram

Info

MHD Příbram: Je třeba události posuzovat v kontextu doby

Ivan Fuksa
Ještě po 12 letech, po třech volebních období za vlády ČSSD a následně ANO, asi můžu za to, že v Příbrami jezdí zastaralé autobusy MHD.
Kategorie:

Usnesení MR ODS


MR ODS Příbram ve  svém  usnesení  doporučuje  poslanci Ing.  Ivanu Fuksovi nehlasovat v PS ČR zákony, kde by docházelo ke zvyšování daní,  neboť je to v   r o z p o r u  s   v o l e b n í m  p r o g r a m e m  ODS a proti zásadám pravicové strany.

Kategorie:

Čest jeho památce


S politováním sdělujeme , že náhle zemřel  náš přítel a vyjímečný člověk Ing. Libor Špinar. Rozloučíme se s ním v pondělí dne  20. 2. 2012 ve 12,00hodin v kapli na PŘÍBRAMSKÉM HŘBITOVĚ,,.

Kategorie:

Vzpomínka na Mgr.Václava Chvála


informace: Pokud budete chtít společně s Příbramskými patrioty uctít památku u příležitosti 2. výročí úmrtí Mgr. Václava Chvála, jste srdečně zvání. Sejdeme se  18.12. 2011 v 15,00 u hlavní brány na PB hřbitov. Svíčku s sebou.

Kategorie:

Koncert na podporu stavby velkých svatohorských varhan


Ve středu 8. června od 18 hodin se pod patronaci ministra zemědělství Ivana Fuksy uskutečnil ve svatohorské bazilice každoroční benefiční koncert na podporu stavby velkých svatohorských. Matici Svatohorské, která dlouhodobou sbírku organizuje, se v loňském roce podařilo z darů a beneficí splatit varhanáři další milion osm set tisíc korun.

Kategorie:

Benefiční koncert pod záštitou pana ministra Fuksy


Každoroční benefiční koncert na podporu stavby velkých svatohorských varhan se letos uskuteční ve středu 8. června od 18 hodin ve svatohorské bazilice. Matici Svatohorské, která dlouhodobou sbírku organizuje, se v loňském roce podařilo z darů a beneficí splatit varhanáři další milion osm set tisíc korun.

Kategorie:

Jiří Kadrnka: Tisková zpráva předsedy jihomoravské ODS k výkřikům Věcí veřejných na odvolání ministrů za ODS


Jako zemědělský a vinařský region odmítáme zejména nátlak Věcí veřejných na odvolání ministra zemědělství, který má naši plnou podporu. "Tlak Věcí veřejných na premiéra Petra Nečase, aby odvolal ministra zemědělství, považuji ze strany VV za korupčně motivovaný a za průhlednou snahu odvrátit pozornost od skandálů Věcí veřejných," sdělil předseda jihomoravské ODS Jiří Kadrnka.

Kategorie:

Zemřel příbramský patriot Milan Růžička


Se  smutkem  v duši Vám všem sdělujeme, že zemřel náš přítel a  velký příbramský patriot  M I L A N   R Ů Ž I Č K A.

Rozloučíme se s ním ve středu dne 25. 5. 2011 v 10.00 hodin  na PŘÍBRAMSKÉM HŘBITOVĚ, kde bude pochován do rodinného hrobu.

Kategorie:

Obyvatele příbramských obcí už pět let trápí zdemolované mosty


Středočeský krajský úřad řešení tohoto problému neustále oddaluje, od minulého září pak se starosty obcí již nekomunikuje vůbec. Proto se včera sešli v Příbrami s poslancem parlamentu ČR Ivanem Fuksou a dohodli se na společném postupu.

Kategorie:

V. Ideová konference středočeské ODS


Již popáté se v Kolíně uskutečnila ideová konference středočeské ODS. Na tomto tradičním setkání členů ODS s představiteli strany bylo možné seznámit se s prací odborných komisí ODS, jakož i vyjádřit se k vnitřnímu chodu ODS. Členové středočeské ODS se rovněž věnovali penzijní a sociální reformě, rozvoji venkova a zemědělské problematice, státním financím a remormám, které jsou klíčovým tématem roku 2011.

Kategorie: